Section50
Section00
Kadr z klipu Stupid Love Lady Gagi
Kadr z klipu "Stupid Love" Lady Gagi, foto: youtube.com/Lady Gaga
25.03.2020

Lady Gaga przesuwa premierę nowego albumu

Artystka zrezygnowała z pierwotnej daty publikacji szóstego studyjnego krążka.

Lady Gaga przekazała swoim fanom kiepską wiadomość dotyczącą jej kolejnego albumu. Premiera płyty "Chromatica" została przełożona i - niestety - nie jest jeszcze znana nowa data ukazania się krążka.

- Dla nas wszystkich jest to gorący i przerażający czas. Mimo tego, że wierzę w to, że sztuka jest jedną z najpotężniejszych sił niosących radość i moc uzdrawiania, to czuję, że nie jest to odpowiednia chwila, by dzielić się albumem, widząc to, co dzieje się podczas trwającej pandemii - tłumaczy swoją decyzję Lady Gaga.

Artystka planowała premierę "Chromatiki" na 10 kwietnia. Do tej pory podzieliła się ze słuchaczami jednym singlem z nowego albumu - "Stupid Love".


BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.