X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Podróż po Polsce

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2015 10:00
W dzisiejszych Muzycznych podróżach małych i dużych poznamy bogactwo polskiej tradycji muzycznej. Wszystkich małych i dużych melomanów zapraszamy do wspólnego odkrywania rodzimej muzyki!
Krakowiak to jeden z najbardziej popularnych tańców narodowych.
Krakowiak to jeden z najbardziej popularnych tańców narodowych.Foto: ミシ snɹʇǝd / photo on flickr 

W dzisiejszych Muzycznych podróżach małych i dużych poznamy bogactwo polskiej tradycji muzycznej. Daria Druzgała przybliży typowe instrumenty ludowe: dudy, gęśle, polskie skrzypce, fujarkę, cymbały, bębenek, basetlę, lirę, trombitę. Opowie też o wywodzących się z różnych regionów Polski gatunkach muzycznych - mazurku, oberku i krakowiaku. Zapraszamy do wspólnego odkrywania rodzimej muzyki i dzielenia się z nami muzycznymi doświadczeniami Waszych pociech. Telefon do studia: 22 645 20 55.

Zobacz więcej na temat: dzieci MUZYKA
Zobacz także