X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Europejski Dzień Języków Obcych

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2015 21:00
Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych w Poranku w Polskim Radiu Dzieciom porozmawiamy o najróżniejszych językach, które można usłyszeć na całym świecie.
Audio
  • Język obcy w nauczaniu przedszkolnym – rozmowa z Iwoną Rybak, ekspertem PWN ds. metodyki nauczania języka angielskiego
  • 25.09.2015 Języki świata (Poranek/Polskie Radio Dzieciom)
Europejski Dzień Języków Obcych
Foto: woodleywonderworks photo on flickr

26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków Obcych. To coroczne święto, ustanowione w 2001 roku przez Radę Europy, ma zachęcać do szerzenia wiedzy na temat języków obcych i uczenia się ich. Czy wiecie, że w samej Europie, oprócz 24 języków urzędowych, istnieje około 60 języków regionalnych i 175 języków, którymi posługują się migranci?

Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych w Poranku w Polskim Radiu Dzieciom porozmawiamy o najróżniejszych językach, które można usłyszeć na całym świecie i zastanowimy się, dlaczego warto się ich uczyć. Sprawdzimy też jak wyglądają lekcje językowe w przedszkolach - czy muszą być nudne? Zapraszamy już od 7:00.

Zobacz także