X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Na morza dnie

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2015 21:00
Dziś w Poranku zabieramy Was w podwodną podróż.
Na morza dnie
Foto: pixabay.com/domena publiczna

Dno oceaniczne posiada bardzo urozmaiconą rzeźbę. Znajdują się tam wysokie i rozległe łańcuchy górskie, kaniony, równiny, podwodne wulkany, których wierzchołki często wystają ponad poziom wody, tworząc wyspę. Wszystkie te podwodne formy, często są znacznie większe niż ich odpowiedniki na kontynentach. Wiele wysp, które są niczym innym niż podwodnymi górami, licząc od podstawy, znacznie przerastają najwyższy szczyt na Ziemi - Mount Everest. W zależności od rodzaju rzeźby dna mórz i oceanów, można się spotkać z innymi - nierzadko wyjątkowymi, mieszkańcami głębin. Świat roślin również bywa zachwycający! Jesteście gotowi na podwodną wyprawę? Startujemy punktualnie o 7.00!

Zobacz także