X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Mózg - niezwykły mechanizm

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2016 21:00
Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda życie naszego mózgu? Jakie mechanizmy kryją się za tym, że myślimy, mówimy, uczymy się czy śnimy? Skąd się biorą emocje? Czy można czytać myśli?
Audio
  • Rozmowa z dziećmi z grupy 4-latków z ambasadorskiego Przedszkola nr 48 "Bajkowa Kraina" w Białymstoku. Na pytania związane z funkcjonowaniem mózgu, odpowiadają Amelka i Szymek.
Mózg - niezwykły mechanizm
Foto: pixabay.com

Mózg - organ nieco większy od naszej pięści, jest centrum zarządzania naszym ciałem. Zapamiętywanie najdrobniejszych szczegółów, podejmowanie decyzji, odbiór wszelkich bodźców, czy najmniejsze ruchy naszych mięśni – to tylko nieliczne jego funkcje. Więcej o tym, jak funkcjonuje najbardziej tajemniczy narząd naszego organizmu, w piątkowym „Poranku w Polskim Radiu Dzieciom”. Bądźcie z nami już od 7:00 ➡ http://on.fb.me/1gqbsAO.

Zobacz także