Polskie Radio Dzieciom

Naturalne metody leczenia Dziecka

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2015 19:00
W Strefie Rodzica porozmawiamy o naturalnych metodach leczenia.
Audio
Naturalne metody leczenia Dziecka
Foto: dphiffer / photo on flickr

W Strefie Rodzica porozmawiamy o naturalnych metodach leczenia. Które z nich stosowane są najczęściej (homeopatia, medycyna chińska)? Jakie są najczęściej wysuwane zarzuty i dlaczego? Jak bezpieczne są te metody? Czy można je weryfikować? Czy jakaś instytucja ma nad osobami leczącymi w ten sposób kontrolę? Czy naturalne metody leczenia wykluczają się z medycyną konwencjonalną?

Komentarze3
aby dodać komentarz
Sortuj: od najnowszegood najstarszego
MagdaKus2015-08-13 20:04 Zgłoś
Bardzo fajna audycja, wiele się z niej dowiedziałam, o czym moze nie do końca miałam pojęcia. od dziś mówię NIE antybiotykom!!
MariannaKOL.2015-08-13 14:51 Zgłoś
Bardzo ciekawy artykuł, który daje szersze spektrum patrzenia na leki homeopatyczne. Pediatra na pewno ma sporo racji, bo po antybiotykach sama również czuję się bardzo osłabiona, a alergia wciąż się nasilają. Mam małe dzieciaczki, więc staram się w jak największym stopniu ograniczyć antybiotyki i stosować domowe i naturalne metody.
domciajurson88re2015-08-13 13:57 Zgłoś
jesli chodzi o samą audycje to jest w niej dużo prawdy, fajnie ze dr pediatra wypowiada sie w ten sposob o homeopatii - ja sama jestem zwolenniczką homeo, która jest nieszkodliwa i nie truje organizmu jak inne leki