X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Naturalne metody leczenia Dziecka

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2015 19:00
W Strefie Rodzica porozmawiamy o naturalnych metodach leczenia.
Audio
Naturalne metody leczenia Dziecka
Foto: dphiffer / photo on flickr

W Strefie Rodzica porozmawiamy o naturalnych metodach leczenia. Które z nich stosowane są najczęściej (homeopatia, medycyna chińska)? Jakie są najczęściej wysuwane zarzuty i dlaczego? Jak bezpieczne są te metody? Czy można je weryfikować? Czy jakaś instytucja ma nad osobami leczącymi w ten sposób kontrolę? Czy naturalne metody leczenia wykluczają się z medycyną konwencjonalną?

Komentarze3
aby dodać komentarz
Sortuj: od najnowszegood najstarszego
MagdaKus2015-08-13 20:04 Zgłoś
Bardzo fajna audycja, wiele się z niej dowiedziałam, o czym moze nie do końca miałam pojęcia. od dziś mówię NIE antybiotykom!!
MariannaKOL.2015-08-13 14:51 Zgłoś
Bardzo ciekawy artykuł, który daje szersze spektrum patrzenia na leki homeopatyczne. Pediatra na pewno ma sporo racji, bo po antybiotykach sama również czuję się bardzo osłabiona, a alergia wciąż się nasilają. Mam małe dzieciaczki, więc staram się w jak największym stopniu ograniczyć antybiotyki i stosować domowe i naturalne metody.
domciajurson88re2015-08-13 13:57 Zgłoś
jesli chodzi o samą audycje to jest w niej dużo prawdy, fajnie ze dr pediatra wypowiada sie w ten sposob o homeopatii - ja sama jestem zwolenniczką homeo, która jest nieszkodliwa i nie truje organizmu jak inne leki
Zobacz także