X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zajęcia dodatkowe - w poszukiwaniu genu geniuszu

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2015 16:50
Języki obce, zajęcia sportowe, muzyczne, taneczne, plastyczne… Wybór kursów rozwijających uzdolnienia i kreatywność dziecka jest szeroki. Czy jednak zafundowanie mu zbyt wielu bodźców nie odniesie odwrotnego od zamierzonego skutku?
Audio
  • 29.09.2015 Zajęcia pozalekcyjne, które pomogą odkryć w naszych dzieciach geniusza (Strefa Rodzica/Polskie Radio Dzieciom)
Zajęcia dodatkowe - w poszukiwaniu genu geniuszu
Foto: pixabay.com/domena publiczna

We wtorkowej Strefie Rodzica poruszymy temat organizacji dziecku czasu pozalekcyjnego i zajęć dodatkowych, które mogą stać się sposobem na wychwycenie wyjątkowych uzdolnień i talentów małego człowieka. Nasi eksperci przedstawią też przykłady sytuacji, w których zapobiegliwi rodzice mogą, całkiem nieświadomie, zniechęcić je do przejawiania jakichkolwiek inicjatyw rozwojowych czy artystycznych. Jak znaleźć złoty środek? Jak zorientować się, że dziecko czuje się zmuszane i niechętnie uczestniczy w dodatkowych zajęciach i kursach? Co zrobić, kiedy nasza pociecha nie przejawia żadnego zainteresowania zaoferowanymi mu formami spędzania popołudnia? Zapraszamy do słuchania.

Goście:

Sylwia Kalinowska - współzałożycielka Małego Geniusza
Elżbieta Sokołowska - prezes fundacji Akcja Animacja, koordynatorka projektu "Obraz Kształt Obiekt"
Ryszard Szul - tata wybitnie uzdolnionej córki, trener sportowy

O audycji:

W naszej wieczornej Strefie Rodzica doradzamy, jak dobrze, mądrze i zdrowo wychować dziecko oraz optymalnie wspierać jego rozwój, a zapraszani do udziału w audycjach eksperci wspomagają słuchaczy w tym trudnym zadaniu. Poruszamy też istotne dla rodziców, lub osób pragnących nimi zostać problemy. Bardzo cenne są dla nas również opinie samych słuchaczy, którzy e-mailowo lub telefonicznie dzielą się na antenie swoimi doświadczeniami i uwagami. Chcielibyśmy, by Strefa Rodzica w Polskim Radiu dzieciom była dla Państwa miejscem do debaty – na każdy proponowany przez nas lub słuchaczy temat. Prowadząca Ludwika Grunwald zaprasza.

Zobacz także