X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zajęcia wspierające rozwój małych dzieci i niemowląt

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2015 16:30
Dziś „Strefa Rodzica” będzie poświęcona zajęciom dodatkowym, które wspierają zarówno fizyczny, jak i psychiczny rozwój dziecka, już od pierwszych miesięcy życia.
Audio
  • 26.10.2015 Zajęcia wspierające rozwój dzieci i niemowląt (Strefa Rodzica/Polskie Radio Dzieciom)
Zajęcia wspierające rozwój małych dzieci i niemowląt
Foto: pixabay.com/domena publiczna

Dziś „Strefa Rodzica” będzie poświęcona zajęciom dodatkowym, które wspierają zarówno fizyczny, jak i psychiczny rozwój dziecka, już od pierwszych miesięcy życia. Sprawdzimy, które aktywności najlepiej wspomagają wszechstronny rozwój dziecka i mogą być inspiracją do działań w domu. Podpowiemy też jak dobrać zajęcia do wieku i predyspozycji malucha. Strefa Rodzica tuż po 21:00. Zaprasza Ludwika Grunwald.

Zachęcamy do słuchania i zadawania pytań w trakcie audycji w wiadomościach na adres: dzieci@polskieradio.pl, telefonicznie pod numerem 22 645 20 55 lub w komentarzach pod postem dotyczącym Strefy Rodzica na Facebooku: www.facebook.com/polskieradiodzieciom.

Zobacz także