X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zdrowie jamy ustnej kluczem do zdrowego życia

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2018 15:00
Choroby jamy ustnej to dość powszechna dolegliwość zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych. Ich następstwa często bywają bagatelizowane mimo, że zmiany te mają wpływ na zdrowie całego organizmu.
W Dniu Dentysty, przypominamy jak dbać o zdrowie i higienę jamy ustnej
W Dniu Dentysty, przypominamy jak dbać o zdrowie i higienę jamy ustnejFoto: http://pixabay.com/

Dziś w Dniu Dentysty, przypominamy jak dbać o zdrowie i higienę jamy ustnej. W tę tematykę wprowadzi nas specjalista stomatologii - dr n.med. Agnieszka Laskus.

W drugiej części audycji porozmawiamy o zespole Aspergera. Zastanowimy się czy zaburzenie to dotyczy jedynie dzieci. Wraz z naszym gościem – psycholog Kają Wojciechowską, powiemy Wam także, jak wygląda życie osób dorosłych z Aspergerem.

Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55

 

"Strefa Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00

Zobacz także