X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Misja morze" na pomoc młodzieży z domów dziecka

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2018 14:50
Audio
  • O projekcie "Misja morze" w audycji "Strefa rodzica" 7.03.2018.
(Zdj. ilustracyjne)
(Zdj. ilustracyjne)Foto: pixabay.com

”Misja Morze” to projekt Fundacji Break The Limits, której celem jest pomoc dzieciom i młodzieży w realizacji sportowych marzeń. Fundacja skupia swoje działania na podopiecznych z Domów Dziecka, którym chce umożliwić rozwój osobisty. Drogą do tego rozwoju będą rejsy jachtem po morzu. O Szczegółach w audycji ”Strefa rodzica”.

- Dzieci z domów dziecka, aby móc sie rozwijać, potrzebują silnego impulsu i inicjatywy z zewnątrz. Dlatego naszym celem jest wzbudzenie i rozwinięcie pasji do sportu, do żeglarstwa i do innych aktywności wśród dzieci – powiedział Karol Masłowski założyciel i prezes fundacji Break The Limits.

- Wszystko zaczęło się od znalezienia w Krakowie opuszczonego od wielu lat jachtu, który ostatecznie został nam podarowany przez właściciela. Jacht ma ogromny potencjał i jego remont sprawi, że stanie się on jednostką do szkolenia Dzieci z Domów Dziecka. Dzięki temu młodzież z placówek opiekuńczych będzie miała możliwość brania udziału w obozach i rejsach w nagrodę za całoroczną pracę i chęć rozwoju osobistego - powiedział Aleksander Zaniewski - założyciel i członek rady Fundacji.

Chcemy tak wyremontować jacht, żeby go nie unowocześniać, żeby młodzi kursanci mogli w sposób namacalny poczuć, i zrozumieć czym jest żeglarstwo. Na takim jachcie młodzież nauczy się nawigowania, obserwowania natury, ale przede wszystkim budowania relacji w zespole i brania odpowiedzialności za drugą osobę, a to bardzo cenne umiejętności życiowe, dodał Aleksander Zaniewski, gość Polskiego Radia Dzieciom.

Więcej o fundacji ”Break The Limits” oraz o projekcie ”Misja morze” w audycji „Strefa rodzica”.

”Strefa rodzica” w Polskim Radiu Dzieciom, od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 – 23.00

 jo

Zobacz także