Polskie Radio Dzieciom

Jakie dźwięki słychać w sporcie

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2018 12:00
Jakie dźwięki towarzyszą różnym dyscyplinom sportowym? Przekonaliśmy się o tym rozmawiając ze Zbyszkiem Kozłowskim, autorem audycji "Rodzinny WF" w Polskim Radiu Dzieciom.
Audio
  • Posłuchaj jakie dźwięki słychać w sporcie (Dźwięk dobry/Polskie Radio Dzieciom)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Sprawdziliśmy też czy potrafi naśladować odgłosy i mówić różnymi głosami. Będzie dźwiękowa zagadka i jak zawsze mnóstwo piosenek. 

Na audycję pełną dźwieków zaprasza Agnieszka Kunikowska.

"Dźwięk dobry" w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą niedzielę o godzinie 10.00.

Polskie Radio Dzieciom to całodobowy program radiowy dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, nadawany w Internecie, w systemie DAB+ oraz przez aplikację Polskiego Radia, skierowany do rodzin z dziećmi z miast, mniejszych miejscowości i wsi.

Misją Polskiego Radia Dzieciom jest zachęcanie rodzin do wspólnego spędzania czasu i edukacja przez zabawę.

Stacja emituje program 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Od godz. 7.00 nadawane są audycje dla dzieci, a od godz. 21.00 pasma dla rodziców, w których znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

W audycjach poruszana jest różnorodna tematyka dostosowana w formie i treści do percepcji dzieci oraz pory dnia. W swojej ofercie programowej Polskie Radio Dzieciom ma audycje m.in. o tematyce kulturalnej, artystycznej, przyrodniczej, podróżniczej, sportowej, historycznej i popularnonaukowej. 

jo


Zobacz także
Czytaj także

Dźwięk dobry na tropie słów

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2018 14:00
rozwiń zwiń
Czytaj także

Posłuchaj jak bzzzyczą pszczoły w ulu

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2018 12:00
Bzzzzzzyczące dźwięk dobry! Tym razem na poszukiwanie dźwięków wybierzemy się do ula! Sprawdzimy co w nim słychać i jak radzą sobie niezwykle pracowite owady, dzięki którym możemy cieszyć się smakiem przepysznego miodu.  
rozwiń zwiń