X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Śladami Misia Paddingtona

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2019 12:01
Dziś w Dźwięk Dobry na poszukiwanie dźwięków wyruszymy do ojczyzny pewnego bardzo znanego misia - Misia Paddingtona. Jak wszyscy wiemy Paddington mieszka w Londynie. Ale nie tam się urodził!
Audio
Jeden z londyńskich pomników misia Paddingtona
Jeden z londyńskich pomników misia PaddingtonaFoto: pixabay.com

Jego ojczyzną jest dalekie, egzotyczne Peru i tam właśnie się wybierzemy, by sprawdzić co słychać tam, skąd nasz miś pochodzi.

Zapraszam na dźwiękołapanie! Agnieszka Kunikowska.

Dźwięk dobry 5 maja godz. 10:00

-

Zabawa dźwiękami W czasie tych godzinnych spotkań, zabieramy Słuchaczy w podróż do świata dźwięków. Tych składających się na muzykę, ale i tych codziennych, jak dźwięki domu, miasta, czy przyrody. Uwrażliwiamy na słuchanie tego, co dookoła, namawiamy do zabawy dźwiękami. Zapraszają Agnieszka Ciecierska, Agnieszka Kunikowska.


Zobacz także

Czytaj także

Dźwięki podróży

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2019 10:01
Gościem audycji był pisarz, autor przewodników Adam Dylewski. Opowie jakie dźwięki złowił podczas pracy nad swoimi przewodnikami, jakie miejsca które odwiedził są najdźwięczniejsze i które z nich urzekły go różnorodnością odgłosów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dźwięki z czterech stron świata

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2019 10:00
Hej, chłopaki, hej, dziewczyny, to już czwarte (!) urodziny! Czyje? Oczywiście nasze- Polskiego Radia Dzieciom. Ponieważ świętujemy cały tydzień, urodzinowych akcentów nie może zabraknąć i w Dźwięk Dobry. Tym razem będziemy łapać dźwięki czterech stron Europy. Na pewno będzie ich więcej niż cztery! 
rozwiń zwiń