X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Mamy dzień mamy!

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2019 12:01
Mamy bardzo lubią piosenki, zwłaszcza te, śpiewane przez własne dzieci, i takie, które te dzieci same wymyśliły. Na pewno wycałowaliście już, wyściskaliście swoje mamy. Pięknych dźwięków dla mam!
Audio
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Zapraszam na dźwiękołapanie! Agnieszka Kunikowska.

Dźwięk dobry 26 maja godz. 10:00

-

Zabawa dźwiękami W czasie tych godzinnych spotkań, zabieramy Słuchaczy w podróż do świata dźwięków. Tych składających się na muzykę, ale i tych codziennych, jak dźwięki domu, miasta, czy przyrody. Uwrażliwiamy na słuchanie tego, co dookoła, namawiamy do zabawy dźwiękami. Zapraszają Agnieszka Ciecierska, Agnieszka Kunikowska.


Zobacz także

Czytaj także

Śladami Misia Paddingtona

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2019 12:01
Dziś w Dźwięk Dobry na poszukiwanie dźwięków wyruszymy do ojczyzny pewnego bardzo znanego misia - Misia Paddingtona. Jak wszyscy wiemy Paddington mieszka w Londynie. Ale nie tam się urodził!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Naukowe dźwiękołapanie!

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2019 12:01
Po raz 23. odbył się Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Tym razem pod hasem "My i maszyny". Podobnie jak w latach ubiegłych, atrakcji i dźwięków tam nie brakowało. W Dźwięk Dobry zapraszamy zatem na "naukowe dźwiękołapanie"!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzikie dźwiękołapanie

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2019 12:01
Dzisiejszego gościa słuchaczom Polskiego Radia Dzieciom przedstawiać nie trzeba. Kocha dziką przyrodę, uwielbia podróże, potrafi grać na bębnach i jest autorem audycji "Mali strażnicy dzikiego królestwa". Krystian Tyrański będzie dziś z nami łowił dźwięki z różnych zakątków Polski i świata! Zapraszam, będzie głośno i...dziko!
rozwiń zwiń