!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
Polskie Radio Dzieciom

"Dźwięk dobry". Konie i ludzie

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2022 11:35
Nasz gość - Marcelina - opowiada o swojej wielkiej pasji. O niezwykłych zwierzętach, które od bardzo dawna związane są z ludźmi. Bohaterami tej opowieści są konie.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: fxxu/ lic. CC0/ pixabay

Posłuchaj

59:28 Dzieci_AAC 2022_06_19-10-00-38_DD.mp3 19.06.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Dźwięk dobry)

Na dźwiękołapanie zaprasza Agnieszka Ciecierska

Data emisji: 19.06.2022

Godzina emisji: 10:00

Audycja "Dźwięk dobry" w każdą niedzielę o godz. 10:00

-

Zabawa dźwiękami W czasie tych godzinnych spotkań, zabieramy słuchaczy w podróż do świata dźwięków. Tych składających się na muzykę, ale i tych codziennych, jak dźwięki domu, miasta, czy przyrody. Uwrażliwiamy na słuchanie tego, co dookoła, namawiamy do zabawy dźwiękami. Zapraszają Agnieszka Ciecierska, Agnieszka Kunikowska.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Dźwięk dobry". Dźwięki kuchni

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2022 11:35
Bulgotanie wody w garnku, skwierczenie tłuszczu na patelni, terkot młynka do pieprzu, metaliczna perkusja pokrywek i sztućców.. W kuchni jest mnóstwo niezwykłych dźwięków!
rozwiń zwiń