X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści - Europa

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 13:00
Czy wiecie, że w różnych częściach Europy opowiadane są różne bajki?
Audio
  • 5.12.2015 Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści - Europa (Dawno, dawno temu/Polskie Radio Dzieciom)
Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści - Europa
Foto: pixabay.com/domena publiczna

Czy wiecie, że w różnych częściach Europy opowiadane są różne bajki? O czym najczęściej słuchają dzieci na południu Starego Kontynentu, a jakie opowieści poruszają małych słuchaczy z północnej Europy? Jaki wyjątkowy sposób opowiadania bajek, odnaleźliśmy na ekspozycji europejskiej w Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Konstancinie - Czarnowie k. Warszawy? Odpowiedź na te pytania w audycji "Dawno, Dawno temu" w Polskim Radiu Dzieciom. Zaprasza Marta Powałowska.

***

Propozycja antenowa Polskiego Radia Dzieciom jest doskonałym narzędziem edukacyjnym, uzupełniającym zajęcia i wspierającym pracę nauczycieli przedszkolnych. Dzienna ramówka stacji jest dostosowana do zaleceń Ministerstwa Edukacji Narodowej i jest spójna z rozkładem dnia obowiązującym w przedszkolu. Zobacz także