X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Canicross czyli biegiem za psem!

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2020 14:03
Dyscyplina sportowa, należąca do grupy sportów psich zaprzęgów. Biegniemy z psem przypiętym linką - smyczą do naszej talii. Pies biegnie przodem i dodaje nam energii. Sport dla wszystkich, na zawodach są specjalne dystanse dla najmłodszych uczestników i ich czworonożnych przyjaciół.
Zawody w canicrossie
Zawody w canicrossie Foto: PAP/ Tomasz Gzell

Najlepiej w tej dyscyplinie sprawdzają się psy myśliwskie, takie jak charty czy wyżły oraz zaprzęgowe, husky i malamuty, ale biegać można z każdym psem, który jest w dobrej kondycji i właściwy wieku. 

Posłuchaj
59:25 [DAB]Dzieciom (PCM) 17 październik 2020 10_00_03_WF_.mp3 17.10.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Igor Tracz - wielokrotny mistrz świata i Europy w dyscyplinach związanych z psimi zaprzęgami.

Audycję prowadził Zbyszek Kozłowski.

Data emisji: 17.10.2020

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Sporty konne

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2020 11:01
Ujeżdżenie, skoki przez przeszkody, wszechstronny konkurs konia wierzchowego, powożenie, woltyżerka, rajdy długodystansowe to tylko niektóre ze sportów konnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ju-jitsu "Rodzinny WF"

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2020 11:01
Czym charakteryzuje się ta japońska sztuka walki, kiedy powstała, jak ją trenować i kiedy zacząć?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Capoeira

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2020 11:01
Brazylijska sztuka walki, której formy są rytmiczne, akrobatyczne i skupiają się na kopnięciach. Ruchy capoeiry są bardzo płynne i rytmiczne. Z Brazylii, a więc z języka portugalskiego, pochodzi słownictwo i teksty piosenek, które towarzyszą rozgrywanym pojedynkom. 
rozwiń zwiń