!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Zagrajmy w padla!

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2021 11:11
Gra w padla to skrzyżowanie tenisa i squasha. Rywalizuje się w grze podwójnej na korcie przedzielonym siatką, otoczonym ze wszystkich stron szklanymi ścianami. Ta szybka, dynamiczna i bardzo widowiskowa gra zawędrowała do nas z Hiszpanii, ale wywodzi się z Acapulco w Meksyku.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Padel jest dyscypliną sportową, w której nie obowiązują granice wiekowe. Jest to gra zespołowa, zarówno dla zaawansowanych sportowców jak i amatorów i doskonała rekreacja dla całych rodzin. 

Jak i gdzie grac w padla? Posłuchajcie!

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Marcin Potrzebowski, prezes Polskiej Federacji Padla

Posłuchaj

56:34 [DAB]Dzieciom (PCM) 13 luty 2021 10_00_11_WF_.mp3 13.02.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Data emisji: 13.02.2021

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także
Czytaj także

"Rodzinny WF" - Petanque, czyli gra w bule

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2021 11:11
Gra, która wywodzi się z Prowansji we Francji, pozornie jest bardzo prosta. Sześć metalowych kul, jedna drewniana i kilka jasnych reguł. Ale gdy już zacznie się grać, emocji może być mnóstwo.. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzinny WF". Morsujemy!

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2021 11:11
Cała Polska oszalała na punkcie morsowania, czyli zimowych kąpieli. Jeszcze kilka lat temu zanurzenie ciała w lodowatej wodzie było hobby dla nielicznych. Dzisiaj amatorów kąpieli w zimnej wodzie nie brakuje. 
rozwiń zwiń