!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Squash

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2021 17:00
Aktywny wypoczynek i kolejna dyscyplina sportowa, do której uprawiania potrzebna jest rakieta. Zagrajmy w squasha!
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Sqush to dyscyplina sportowa  polegająca na odbijaniu rakietą piłki o ścianę w sposób, który maksymalnie utrudni ponowne odbicie piłki przez przeciwnika. Pole, w którym odbijać piłkę wyznaczone jest liniami. 

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Natalia Ryfa, trenerka i zawodniczka squasha oraz  Stach Leszczyński, członek zarządu Polskiego Związku Squasha

Posłuchaj
58:30 Dzieci_AAC 2021_02_20-10-00-30.mp3 20.02.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Data emisji: 20.02.2021

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także
Czytaj także

Bezpieczne na stoku

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2020 11:11
Sporty zimowe dostarczają mnóstwa przyjemności i sporej dawki emocji. Wymagają też odpowiedniego przygotowania i przestrzegania reguł bezpieczeństwa. Dzisiaj przypomnimy sobie o zasadach ich uprawiania. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Joga dla najmłodszych

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2021 11:11
Regularne ćwiczenia są ważne nie tylko dla dorosłych. Dzieci z pewnością skorzystają z dobrodziejstw jogi, a aktywność uprawiana razem z rodzicami będzie dla nich inspirująca. 
rozwiń zwiń