Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". "B" jak badminton i basen

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2022 13:35
Do gry w badmintona wystarczą dwie rakietki, siatka, lotki i trochę wolnego czasu. Grać można spokojnie i dla relaksu, ale przy odrobinie wprawy to dynamiczna i wymagająca rozgrywka. Rozmawiamy z młodą zawodniczką tej popularnej dyscypliny sportowej.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

W dalszej części audycji zastanowimy się także jakie aktywności i zabawy sportowe można trenować w basenie oraz przypomnimy o zasadach bezpiecznej zabawy w wodzie.

Posłuchaj
58:51 Radio Dzieciom 2022_07_30-10-00-11_WF.mp3 30.07.2022 (Rolskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Audycję prowadził Zbyszek Kozłowski

Data emisji: 30.07.2022

Godzina emisji: 12:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Rodzinny WF". Wizyta w parku linowym

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2022 13:35
W parku linowym można znaleźć trasy zróżnicowane pod kątem wieku i umiejętności trenującego. W audycji opowiemy, jakie są zasady bezpieczeństwa i na co zwrócić szczególną uwagę korzystając z tych atrakcji.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzinny WF". Joga dla wszystkich

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2022 13:35
Joga na upał, joga na deszcz, joga dobra na wszystkie pory roku. W audycji rozmowa o tym, co nam daje ćwiczenie jogi - czego dowiadujemy się o swoim ciele i jak możemy to wykorzystać dla zdrowia.
rozwiń zwiń