Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Ścianka wspinaczkowa

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2022 11:15
Można wspinać się w górach, ale także na specjalnych ścianach wspinaczkowych, pod okiem instruktora, używając odpowiednich zabezpieczeń przed upadkiem. To znakomita zabawa!
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Dla wszystkich jest chyba jasne, że dzieci uwielbiają się wpinać! Wspinaczka to jednak nie tylko zabawa, ale i bardzo popularny sport, w którym Polacy ostatnio odnoszą wiele sukcesów.

Goście Polskiego Radia Dzieciom: Lea Oleksiak, która ćwiczy na ściance, Igor Pustelak, instruktor wspinaczki oraz Maja Napora, uczestniczka zajęć na ściance wspinaczkowej. 

Posłuchaj

59:40 Radio Dzieciom 2022_08_27-10-00-04_WF.mp3 27.08.2022 (Rolskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Audycję prowadził Zbyszek Kozłowski

Data emisji: 27.08.2022

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Rodzinny WF". "B" jak badminton i basen

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2022 13:35
Do gry w badmintona wystarczą dwie rakietki, siatka, lotki i trochę wolnego czasu. Grać można spokojnie i dla relaksu, ale przy odrobinie wprawy to dynamiczna i wymagająca rozgrywka. Rozmawiamy z młodą zawodniczką tej popularnej dyscypliny sportowej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzinny WF". Szermierka

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2022 13:35
Ćwiczenie szermierki ma wpływ nie tylko ogólną sprawność i koordynację ruchu. Szermierka uczy także panowania nad emocjami i podejmowania szybkich decyzji.
rozwiń zwiń