Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Narodowy Dzień Sportu

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2022 11:15
Narodowy Dzień Sportu już na stałe zapisał się w kalendarzach Polek i Polaków! W połowie września otwierają się setki placówek sportowych, odbywają się bezpłatne wydarzenia, treningi, zawody sportowe – wszystko w celu promocji zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej! W tym roku widzimy się 18 września.
Narodowy Dzień Sportu X edycja  18 września 2022
Narodowy Dzień Sportu X edycja – 18 września 2022Foto: narodowydziensportu.pl

Narodowy Dzień Sportu to wyjątkowy dzień w roku, w którym zwracamy uwagę na tych, którzy kochają sport. Razem pokażmy, jak wielu Polaków żyje aktywnie! Tego dnia w kilkuset najważniejszych placówkach sportowych w Polsce organizowany jest dzień otwarty. Polacy mogą nieodpłatnie korzystać ze specjalnie zorganizowanych treningów z wielu dyscyplin sportowych oraz wziąć udział w pikniku na błoniach PGE Narodowego.

Goście Polskiego Radia Dzieciom: trenerka Ewelina Pawlak z Legii Warszawa z którą rozmawialiśmy na temat pięcioboju dla dzieci.

Posłuchaj
59:21 2022_09_17 10_00_08_RadioDzieciom_Rodzinny_WF.mp3 Rodzinny WF 17 września godz. 10:00

Audycję prowadził Zbyszek Kozłowski

Data emisji: 17.09.2022

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Rodzinny WF".  Sportowe wakacje

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2022 11:15
Jak bezpiecznie uprawiać sport podczas wakacji? Co zrobić, gdy w czasie wędrówki złapie nas burza? Dzisiaj przegląd wakacyjnych aktywności i rozmowy z naszymi gośćmi - młodymi sportowcami.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzinny WF". Ścianka wspinaczkowa

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2022 11:15
Można wspinać się w górach, ale także na specjalnych ścianach wspinaczkowych, pod okiem instruktora, używając odpowiednich zabezpieczeń przed upadkiem. To znakomita zabawa!
rozwiń zwiń