Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Hokej pod wodą

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2022 10:00
Rodzina sportów określanych mianem "hokeja" okazuje się całkiem spora... Mamy hokej na lodzie, hokej na trawie, unihokej i... hokej podwodny. Ta ostatnia dyscyplina jest na pewno najmniej popularną z wszystkich wymienionych, ale ostatnie co można o niej powiedzieć, to, że jest nieciekawa. 
Hokej podwodny
Hokej podwodnyFoto: archiwum Oliwii Olszewskiej

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Marcin Rejf (Akademicki Klub Płetwonurków "Pirania" z Wrocławia)

Posłuchaj
59:41 2022_10_29 10_00_14_RadioDzieciom_Rodzinny_WF.mp3 Rodzinny WF 29 października godz. 10:00

Audycję prowadził Zbyszek Kozłowski

Data emisji: 29.10.2022

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

Bawimy się zdrowo na sportowo "Rodzinny W-F" to źródło najciekawszych pomysłów na wspólną zabawę. Podczas audycji Słuchacze mogą brać czynny udział w grach i zabawach przed odbiornikami. Dawka porannej gimnastyki i zabawy ruchowe ćwiczą u naszych Słuchaczy sprawności, zręczności i szybkości. Zabawy związane z tematem danej audycji pomagają rozwijać wyobraźnię, ćwiczą pamięć i koncentrację. Najważniejsze jest jednak to, że „Rodzinny WF” pomaga fantastycznie spędzić czas z rodzicami. Zaprasza Zbigniew Kozłowski.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Rodzinny WF". Tajemnice sukcesu w sporcie

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2022 10:00
Zostań mistrzem świata! Tajemnice treningu, cechy charakteru przyszłych mistrzów. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzinny WF". Sport jest po to aby łączyć!

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2022 10:00
Dziś będziemy udowadniać, że sport łącz y, łączy pokolenia, ale także łączy w sobie mnóstwo zalet. W audycji pojawią się dyscypliny, które łączą różne rodzaje sportu. 
rozwiń zwiń