!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Squash

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2021 17:00
Aktywny wypoczynek i kolejna dyscyplina sportowa, do której uprawiania potrzebna jest rakieta. Zagrajmy w squasha!
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Sqush to dyscyplina sportowa  polegająca na odbijaniu rakietą piłki o ścianę w sposób, który maksymalnie utrudni ponowne odbicie piłki przez przeciwnika. Pole, w którym odbijać piłkę wyznaczone jest liniami. 

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Natalia Ryfa, trenerka i zawodniczka squasha oraz  Stach Leszczyński, członek zarządu Polskiego Związku Squasha

Posłuchaj
58:30 Dzieci_AAC 2021_02_20-10-00-30.mp3 20.02.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Data emisji: 20.02.2021

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także
Czytaj także

Bezpieczne na stoku

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2020 11:11
Sporty zimowe dostarczają mnóstwa przyjemności i sporej dawki emocji. Wymagają też odpowiedniego przygotowania i przestrzegania reguł bezpieczeństwa. Dzisiaj przypomnimy sobie o zasadach ich uprawiania. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Joga dla najmłodszych

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2021 11:11
Regularne ćwiczenia są ważne nie tylko dla dorosłych. Dzieci z pewnością skorzystają z dobrodziejstw jogi, a aktywność uprawiana razem z rodzicami będzie dla nich inspirująca. 
rozwiń zwiń