!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Przeciąganie liny

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2021 16:00
Sport zespołowy albo rywalizacja "jeden na jeden" - przeciąganie liny to dyscyplina, która była znana już w starożytności. W jakim wieku można zacząć treningi - zabawę, jakie są zasady rywalizacji, jak trzymać linę?
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Gość Polskiego Radia Dzieciom: prezes Polskiego Związku Przeciągania Liny Dariusz Bajkowski.

Posłuchaj
59:40 Dzieci_AAC 2021_06_26-10-00-29_WF.mp3 26.06.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Data emisji: 26.06.2021

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także
Czytaj także

"Rodzinny WF". Judo - sport dla każdego

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2021 16:00
Judo jest sportem dla każdego, bez względu na wiek. Ta aktywna forma spędzania czasu jest doskonała dla najmłodszych, którzy poznają swoje możliwości ruchowe i doskonalą je na każdym treningu - zabawie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzinny WF". 300. wydanie rodzinnego WF!

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2021 16:00
W jubileuszowym programie zatrzymamy się na chwilę w biegu, by przypomnieć sobie najlepsze momenty tak wielu programów, które już za nami. Posłuchamy archiwalnych fragmentów wywiadów ze znakomitymi sportowcami w ogromnym przekroju i rozmaitości dyscyplin sportowych. Pokusimy się o podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i spróbujemy wyznaczyć kurs na nowe nieznane lądy.
rozwiń zwiń