X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

8 marca. Międzynarodowy Dzień Kobiet

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2020 05:00
Dziś obchodzimy święto wszystkich pań, dziewczyn i dziewczynek. Już od rana za pośrednictwem Polskiego Radia Dzieciom można złożyć życzenia wszystkim kobietom, zarówno tym małym jak i dużym. Jak to zrobić?
Audio
  • Jak dawniej nazywano kobiety? (Słowo do słowa i będzie rozmowa/Polskie Radio Dzieciom)
Świętuj Dzień Kobiet z Polskim Radiem Dzieciom
Świętuj Dzień Kobiet z Polskim Radiem DzieciomFoto: Polskie Radio

W Międzynarodowym Dniu Kobiet Polskie Radio Dzieciom poprzez specjalny post na mediach społecznościowych, umożliwiło słuchaczom złożenie życzeń. Wystarczy wejść na nasz profil i wpisać komentarz pod dzisiejszym postem z okazji Dnia Kobiet. Zaś przedszkolaki zaproszone do studia Polskiego Radia Dzieciom w audycji "Zwierzyniec" opowiedzą o wyjątkowych samicach w świecie zwierząt. W audycji pojawią się m.in. ciekawostki na temat samic szympansów bonobo, które w stadzie są przywódcami. Nie zabraknie także ciekawych informacji na temat pszczelej królowej.

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak dawniej nazywano kobiety, zapraszamy do wysłuchania załączonej, archiwalnej audycji Polskiego Radia Dzieciom "Słowo do słowa i będzie rozmowa".

Polskie Radio Dzieciom jest cyfrową oraz internetową, całodobową stacją radiową dla dzieci i ich rodziców. 
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci,  wieczorami audycje poradnicze, audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych. Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.
Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!

jo

Zobacz także

Czytaj także

Samice w świecie zwierząt

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2018 09:00
Samice i samce różnią się od siebie zarówno wyglądem jak i zachowaniem. Taki podział daje różnorodność i równowagę w przyrodzie.
rozwiń zwiń