X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Sylwestrowa noc z Polskim Radiem Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2019 16:00
Muzyka rozrywkowa będzie towarzyszyć nam przez cały wieczór i noc 31 grudnia. Impreza pełna hitów dla dzieci zacznie się już o 20.30. Przeboje taneczne dla dorosłych serwować będziemy od 23.00. Na słuchaczy czekają nagrody!
Sylwester z Polskim Radiem Dzieciom od 20.30.
Sylwester z Polskim Radiem Dzieciom od 20.30.Foto: Pixabay

Na antenie Polskiego Radia Dzieciom w Sylwestrową noc, usłyszeć będzie można muzyczne hity dla całych rodzin. Audycje poprowadzi Adam Dobrzyński.
Nie zabraknie przebojów lat 60-tych, 70-tych, 80-tych i 90-tych i współczesnych hitów muzycznych.

Podczas audycji będzie można złożyć życzenia noworoczne najbliższym i zadedykować wybraną piosenkę. Można to zrobić dzwoniąc do studia Polskiego Radia Dzieciom na nr 22 645 2055 lub pisząc e-mail na adres adam.dobrzynski@polskieradio.pl.

Na słuchaczy czekają nagrody płytowe!

Audycje noworoczne

1 stycznia o 10.00 w "Muzycznych podróżach" Daria Duzgała zaprasza na audycję o instrumentach, które wydają głośne dźwięki.
O
 18:00 w audycji "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" – gość królika i lwa Katarzyna Południak - astrolog, opowie o wróżbach na nowy rok. W "Muzycznych podróżach Adama Dobrzyńskiego" od 23.00 zapraszamy na podsumowanie muzyczne NAJ 2019 plebiscyt "Polska płyta roku 2019". w której Adam Dobrzyński przedstawi subiektywny wybór 50 najważniejszych polskich płyt roku. Pierwsza część plebiscytu do odsłuchania w zakładce "Co nam w duszy gra" w wydaniu z 30 grudnia.

Zapraszamy do słuchania, kontaktu telefonicznego i pozostawiania komentarzy pod postami na naszym profilu facebookowym.

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowaCotygodniowo stacja emituje pond 130 premierowych audycji publicystycznych, muzycznych, rozrywkowych i audycji o tematyce kulturalnej. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

jo

Zobacz więcej na temat: strona internetowa
Zobacz także

Czytaj także

Poznaj nową stronę Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2019 10:00
Bajki, animacje, słuchowiska i audycje publicystyczne znalazły swoje nowe miejsce na stronie Polskiego Radia Dzieciom. Od blisko 5 lat, ta całodobowa, cyfrowa stacja Polskiego Radia, nadaje audycje dla dzieci i dla dorosłych. Na nowej stronie odszukanie ich jest dużo bardziej intuicyjne.
rozwiń zwiń