X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Ferie zimowe 2020. Jak można je spędzić?

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2020 08:00
Tegoroczne ferie zimowe rozpoczynają się w Polsce 13 stycznia, kończą 23 lutego i potrwają 42 dni sumując wszystkie 4 terminy dla wszystkich województw. W Polskim Radiu Dzieciom codziennie podpowiemy, gdzie warto się wybrać i co interesującego można zobaczyć.
Audio
  • Propozycje na spędzenie ferii_"Poranek" z Polskim Radiem Dzieciom_13.01.2019.
  • Ferie w Krakowie - Polskie Radio Dzieciom poleca (Poranek w PRD)_27.01.20.
Ferie z Polskim Radiem Dzieciom
Ferie z Polskim Radiem DzieciomFoto: Polskie Radio Dzieciom

Jako pierwsi wolne od szkoły będą mieli uczniowie z województwa lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego. Ich ferie potrwają do 26 stycznia. Od 20 stycznia ferie rozpoczną uczniowie województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Dla tych dzieci ferie potrwają do 2 lutego. Od 27 stycznia do 9 lutego ferie obejmować będą województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie i wielkopolskie. Od 10-23 lutego 2020 roku ferie potrwają w województwach: dolnośląskim, mazowieckim, opolskim i zachodniopomorskim.

Harmonogram ferii w poszczególnych województwach w roku szkolnym 2019/2020 Harmonogram ferii w poszczególnych województwach w roku szkolnym 2019/2020. Źródło: www.gov.pl

Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne

Polskie Radio Dzieciom, codziennie w audycjach "Poranek” i "Popołudnik”, podpowiadać będzie jakie aktywności warto wybrać. Zajrzymy do teatrów, kin, domów kultury, galerii, poszukamy ciekawych książek na półkach bibliotek i księgarń. 

A jak dzieci spędzać będą zimowe ferie? Zapraszamy również na nasz profil w mediach społecznościowych, gdzie z pomocą naszych słuchaczy, zajrzymy w różne zakątki Polski.

***
Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowaCotygodniowo stacja emituje pond 130 premierowych audycji publicystycznych, muzycznych, rozrywkowych i audycji o tematyce kulturalnej. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

jo

Zobacz także

Czytaj także

Czas na narty

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2019 11:11
Ferie już niedługo. Pora przygotować się do sezonu narciarskiego!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odwaga pomaga

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2019 11:11
Nikt nie chce być uważany za tchórza, każdy woli być lwem lub wielkoludem. W sobotnim Rodzinnym WF gry i zabawy dla nieśmiałych i chcących nabrać wiary we własne siły. Odwaga pomaga. Na miejsca, gotowi, start!
rozwiń zwiń