X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jestem muzykiem. Jestem rodzicem. Gościem Anna Guzik

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 05:59
Anna Guzik - aktorka, ale również od niedawna występująca w roli muzyka. Właśnie ukazał się jej debiutancka płyta "Nocą wszystko gra" pod patronatem Polskiego Radia Dzieciom. Z Anią Guzik porozmawiam o baśniowym świecie, ale też tym realnym ;) O pracy artysty i byciu rodzicem, o płycie wyjątkowej - dla dzieci i rodziców. Dlaczego Anna Guzik postanowiła wejść w świat muzyczny? Jak znalazła na to czas, będąc mamą i aktorką? Czy to początek drogi muzycznej?
Anna Guzik Nocą wszystko gra - okładka płyty
Anna Guzik “Nocą wszystko gra” - okładka płytyFoto: mat. pras.

Posłuchaj
119:42 13.11. Jestem.mp3 Jestem muzykiem. Jestem rodzicem. Gościem Anna Guzik/Polskie Radio Dzieciom_13.11.2020.

"Dawno, dawno temu, za górami, za lasami… W pięknym zamku żyła sobie księżniczka, która bardzo chciała być kochana. Pewnego dnia poznała przystojnego księcia i jej wielkie marzenie się spełniło. Odnalazła miłość... Oboje z księciem byli bardzo szczęśliwi, ale… Przez jakiś czas czegoś im brakowało. Aż pewnego wiosennego dnia księżniczka została mamą!

Wtedy okazało się, że bycie mamą to największa i najwspanialsza przygoda, ale także najważniejsze oraz naprawdę niełatwe zadanie. Każdego wieczora, (no, prawie każdego, bo czasem bywała w podróży), księżniczka kładła swoje córeczki spać. Dziewczynki lubiły, kiedy mama śpiewała im na dobranoc, ale ona znała tylko… Dwie kołysanki. Aż pewnego dnia poznała trzecią..."

Ta bajka jest dużym skrótem pewnej historii, ale jest prawdziwa. 

Zapraszam na piątkową audycję "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" w Polskim Radiu Dzieciom
Damian Sikorski

Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" 
Prowadzi: Damian Sikorski
Data emisji: 13.11.2020.
Godzina: 23.00 - 01.00

Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" w każdy piątek między 23.00 - 01.00 na antenie Polskiego Radia Dzieciom.
Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

jo

Zobacz także

Czytaj także

Jesień czasem nowości płytowych. Gramy je w "Muzyce dla rodzica"

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2020 22:18
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jestem muzykiem. Jestem rodzicem". Premierowa audycja na antenie PR Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2020 10:43
Ewa Szlachcic - wokalistka, kompozytorka i pełna scenicznej energii białostoczanka. Zadebiutowała w 1. edycji The Voice of Poland oraz solowym singlem "Karuzela", który rozbrzmiewał w wielu polskich rozgłośniach radiowych. W listopadzie 2018 roku ukazał się nowy album Ewy "D.N.A." promowany przez single "Ola, hola" i "O nas". W przerwie pomiędzy pracą w studiu, a koncertami wokalistka wzięła udział w nagraniach albumu Romualda Lipko - lidera legendarnej Budki Suflera – obok takich artystów jak Irena Santor, Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak.
rozwiń zwiń