X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Relacja z premiery spektaklu "Kapelusz za sto tysięcy"

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2021 14:03
Za nami pierwsza premiera sezonu w teatrze Groteska. "Kapelusz za sto tysięcy" śmiało konkurować może z najlepszymi wzorami kryminałów. Dziś w "Kulturotece" relacja z tego wypełnionego po brzegi wpadającymi w ucho piosenkami, nasyconego dużą dawką dobrego humoru i eleganckiego dowcipu sprzed lat familijnego spektaklu.
Kapelusz za sto tysięcy, pierwsza premiera sezonu w Teatrze Groteska
"Kapelusz za sto tysięcy”, pierwsza premiera sezonu w Teatrze GroteskaFoto: Anna Kaczmarz

Do nadmorskiego kurortu nad Bałtykiem, gdzie rozgrywa się pełna zwrotów akcji i niezwykłych wydarzeń intryga przenieśliśmy się w audycji "Kulturoteka" w Polskim Radiu Dzieciom.

Posłuchaj
58:36 2021_11_21 17_00_48_RadioDzieciom_Kulturoteka.mp3 Kulturoteka 21 listopada godz. 17:00

 

"Kapelusz za sto tysięcy”, pierwsza premiera sezonu w Teatrze Groteska "Kapelusz za sto tysięcy”, pierwsza premiera sezonu w Teatrze Groteska

---> SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM <---

Audycja "Kulturoteka"  
Prowadzi: Martyna Chuderska
Data emisji: 21.11.2021.
Godzina emisji: 17:00

Audycja "Kulturoteka" w każdą niedzielę w godz. 17.00 - 18.00

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

 

Zobacz także

Czytaj także

Premiera spektaklu "Kapelusz za sto tysięcy" w Teatrze Groteska w Krakowie [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2021 12:30
"Kapelusz za sto tysięcy", pierwsza premiera sezonu w Teatrze Groteska, zabierze Was do nadmorskiego kurortu, gdzie rozegra się pełna zwrotów akcji i niezwykłych wydarzeń intryga. Nad Bałtykiem, jak to nad Bałtykiem bywa – ciągle pada deszcz. A gdy pada… młodzi bohaterowie wcale się nie nudzą, bo do rozwiązania mają fascynującą kryminalną zagadkę. Relację z premiery w Teatrze Groteska w Krakowie usłyszeć można było w niedzielnej audycji "Kulturoteka" w Polskim Radiu Dzieciom.
rozwiń zwiń