X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Życie w kosmosie

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2015 13:00
Czy mali Ziemianie są gotowi na bliskie spotkanie trzeciego stopnia z istotami pozaziemskimi? :)
Audio
  • 15.10.2015 Życie w kosmosie (Podwieczorek z Filipem i Leopoldem/Polskie Radio Dzieciom)
Życie w kosmosie
Foto: pixabay.com/domena publiczna

Marsjanie, Ufoludki, Obcy… Czy są gdzieś tam daleko? Jak mogą wyglądać? Czy przypominają człowieka? A może bardziej psa lub żabę? Ciekawski królik Filip i mądry lew Leopold, będą dziś szukać odpowiedzi na te pytania. Postarają się też zbadać, jakie warunki musi spełnić planeta, by mogło pojawić się na niej życie oraz czy w innych galaktykach są jakieś planety, których położenie pozwala na istnienie życia? Na kosmiczny „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem” zapraszamy razem z naszym gościem specjalnym, panem Pawłem Grochowalskim z Centrum Badań Kosmicznych PAN.

Zachęcamy najmłodszych Słuchaczy, aby spróbowali stworzyć w wyobraźni swojego idealnego kosmitę i przedstawili go plastycznie? Prace można przesyłać na adres: dzieci@polskieradio.pl.

 

Zobacz także