Polskie Radio
Section05
UFO

Tajemnicze obiekty nad Ameryką. O rozwoju technologii i wpływach ludzkiej wyobraźni

Czym są tajemnicze, niezidentyfikowane kuliste, metaliczne obiekty zawisające nad Ziemią, działające wbrew prawom fizyki? U wielu z nas to pytanie pojawiło się po niedawnych przesłuchaniach w Izbie Reprezentantów amerykańskiego Kongresu, podczas których kilku emerytowanych pilotów opowiedziało o takich dziwnych obiektach latających spotkanych w przestworzach. Niewykluczone jednak, że domniemane odkrycie z innej planety to technologia jednego z państw na świecie. 
Zobacz więcej na temat:  kosmos UFO Stany Zjednoczone Dorota Truszczak USA

USA ukrywają fragmenty UFO i ciała istot pozaziemskich? Były oficer wywiadu związany z Pentagonem nie ma wątpliwości

Były oficer wywiadu i członek zespołu Pentagonu ds. UFO (AARO) David Grusch zeznał w środę Kongresie, że USA są w posiadaniu technologii pozaziemskiej i że władze od dekad ukrywają ten fakt. O swoich doświadczeniach z obiektami zdającymi się przeczyć prawom fizyki opowiadali też byli piloci sił powietrznych.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ameryka USA Pentagon UFO

Rosjanin zamordował żonę na oczach dzieci. Wcześniej wrócił z frontu na Ukrainie

Były rosyjski żołnierz z miasta Zawołżje w obwodzie niżnonowogrodzkim, który powrócił do rodzinnej miejscowości z wojny na Ukrainie, zamordował swoją żonę na oczach dzieci w wieku sześciu i siedmiu lat - powiadomił niezależny rosyjski portal Insider za kanałem Moj Niżnyj Nowgorod na Telegramie.
Zobacz więcej na temat:  wojna 2023 wojna na Ukrainie Rosja wojsko bezpieczeństwo ŚWIAT Europa Ukraina UFO

Jak mogłaby wyglądać planeta, którą zamieszkiwałyby ufoludki?

We wtorkowym "Poranku" w Polskim Radiu Dzieciom, zaprosiliśmy w kosmiczną podróż międzyplanetarną. To nie była zwyczajna audycja ponieważ przez 3 godziny od 7.00 do 10.00, poszukiwaliśmy ufoludków. Pomógł nam w tym gość z Centrum Nauki Kopernik - Tomasz Drela zajmujący się kosmosem. Zapraszamy do wysłuchania audycji!
Zobacz więcej na temat:  Poranek Polskiego Radia Dzieciom radio dla dzieci radio bez reklam Centrum Nauki Kopernik Martyna Chuderska UFO

UFO: czy jesteśmy sami w kosmosie?

Doniesienia o UFO (Unidentified Flying Object), czyli NOL (niezidentyfikowanym obiekcie latającym), rozpalają emocje ludzi na całym świecie. Czy to prawda, czy tylko mistyfikacja? Jeśli prawda, to czym są owe obiekty, czy rzeczywiście kryje się za nimi pozaziemska cywilizacja? To ważne pytania, tym bardziej, że właśnie 2 lipca obchodzimy Światowy Dzień UFO. Ustanowiono go na cześć słynnego "incydentu w Roswell".
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA UFO kosmos Łukasz Sobolewski Trójka