X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Mistrzowie świata

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2015 13:00
Każdy lubi dostawać nagrody. W jakich dziedzinach są przyznawane i co takiego dają zwycięzcom?
Audio
  • 10.12.2015 Mistrzowie świata (Podwieczorek z Filipem i Leopoldem/Polskie Radio Dzieciom)
Foto: pixabay.comdomena publiczna
Foto: pixabay.com/domena publiczna

Do najbardziej znanych nagród filmowych należą słynne Oskary, ale wielu aktorów z radością przyjęłoby nominację do Złotego Globu czy Złotej Palmy. W Polsce mamy też swoje wyróżnienia: Złote Lwy czy Złote Kaczki. Tak naprawdę, jest ich jednak dużo, dużo więcej. Niemal w każdej dziedzinie znajdziemy nagrody, którymi można kogoś wyróżnić. Te najbardziej znane i najczęściej ogłaszane w mediach, przyznawane są pisarzom, artystom, naukowcom, np. nagrody literackie, muzyczne, czy choćby naukowe - nagrody Nobla. Na ogłoszenie zwycięzców tych nagród czeka cały świat, a wybór konkretnych osób jest szeroko komentowany, np. laureatów Pokojowej Nagrody Nobla. W najbliższy czwartek, na Podwieczorek zapraszamy więc wszystkich Mistrzów Świata, w każdej dziedzinie.

 

O audycji: „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem” to audycja rozrywkowo-edukacyjna, którą prowadzą Lew Leopold Grzywa oraz Filip Karocki, Królik. Duet ten doskonale się uzupełnia – spokojny, starszy, obyty w świecie, mądry Lew uczy rozbrykanego, figlarnego i chętnego do poznawania nowych rzeczy Królika. Słuchacze (również ci starsi), ciekawi świata i jego niezwykłości będą mieli okazję do przeżycia wspaniałych chwil, ponieważ nasz „Podwieczorek” to wielka przygoda, wychodząca poza schemat programu dla dzieci. Prowadzi Janusz Zadura.

 

Zapraszamy na audycję „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach 16.00 – 19.00, a szczególnie w czwartek, 10 grudnia.

Zobacz także