X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Orientacja w terenie

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2016 13:00
Polski Związek Radioorientacji Sportowej świętuje dziś swoje 15. urodziny! Z tego powodu życzymy im... no właśnie - czego? Czym jest radioorientacja sportowa?
Audio
  • 20.01.2016 Orientacja w terenie (Podwieczorek z Filipem i Leopoldem/Polskie Radio Dzieciom)
Orientacja w terenie
Foto: pixabay.com/domena publiczna

Radioorientacja sportowa to mało znana, ale niesamowicie ciekawa dyscyplina. W „Podwieczorku z Filipem i Leopoldem” dowiemy się na czym polega i jaka umiejętność jest w tym sporcie niezbędna. Rozszerzymy również pojęcie „orientacja w terenie” i dowiemy się, jak odnaleźć się w gęstym lesie lub jak trafić w jakieś miejsce bez pomocy mapy. Kierunki geograficzne po tym odcinku, będziemy mieć w małym palcu! Zapraszamy do słuchania już od 16:00.

 

Zobacz także