X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Oryginalnie i luksusowo

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2018 06:06
Samochody, domy z basenem, a nawet zastawa stołowa. Wszystko może mieć w sobie odrobinę luksusu, aby cieszyć oko właściciela, u innych zaś wywoływać zazdrość.
Audio
  • Podwieczorek z Filipem i Leopoldem 30 stycznia godz. 18:00
Przykład miejsc przygotowanych dla pasażerów podróżujących w klasie biznes
Przykład miejsc przygotowanych dla pasażerów podróżujących w klasie biznesFoto: Pixabay/ SuperJet International

Ponad 200 lat temu podczas przyjęcia urodzinowego króla Danii i Norwegii Chrystiana VII po raz pierwszy został użyty porcelanowy serwis obiadowy Flora Danica, który jest obecnie sztandarowym produktem Królewskiej Fabryki Porcelany Royal Copenhagen. Co obecnie może być traktowane jako towar najwyższej klasy, o którym marzą najbogatsi? Dziś razem z Filipem i Leopoldem sprawdzimy, co może wytworne, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.


Zapraszamy na audycję „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 19.00, a szczególnie we wtorek 30 stycznia.

Zobacz także