X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Co wiemy o Rosji?

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2016 21:00
Dawniej dla wielu dzieci Rosja kojarzyła się z kultową dawniej bajką o wilku i zającu. Pewnie niewiele młodych widzów ją widziało, za to kojarzy z pewnością zwariowaną dziewczynkę Maszę i jej przyjaciela Niedźwiedzia.
Audio
  • Leszek i Miś Michaś 12 października godz. 12:00
flickrVicente Villamón
flickr/Vicente Villamón

Dziś usłyszymy, czy naszemu Michasiowi udało się zaprzyjaźnić ze swoim rosyjskim kolegą. Poza tym będzie to doskonała okazja, aby opowiedzieć coś naszym Słuchaczom o Rosji: z czego słynie, co jest tam najbardziej znane i warte obejrzenia.

Dziś wystartuje także konkurs rysunkowy p.t.: "Leszek i Miś Michaś odwiedzają Maszę i Niedźwiedzia w Rosji", nad którym patronat ma Polskie Radio Dzieciom. Do wygrania premiera DVD o przygodach Maszy i niedźwiedzia (dwie części).

Finał konkursu i rozdanie nagród już w listopadzie!


Zapraszamy na audycję "Leszek i Miś Michaś" od wtorku do czwartku w godzinach 12:00 - 14:00, a szczególnie w środę 12 października


Zobacz także