X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Michaś i niedźwiedzie polarne

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2018 21:00
Dziś nadejdzie czas, kiedy Michaś będzie mógł poznać jednego z najpotężniejszych zwierząt, a do tego swojego krewniaka. Ciekawe, czego dowie się o misiu z Arktyki.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: Pixabay/skeeze/dom. publiczna

To największy spośród wszystkich niedźwiedzi - król Arktyki, który nie ma sobie równych. Niedźwiedź polarny spędza większość życia na morzu, ponieważ doskonale pływa i nurkuje. Potrafi wytrzymać pod wodą nawet powyżej dwóch minut. Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie w arktycznych klimatach!


Zapraszamy na audycję "Leszek i Miś Michaś" w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach 12:00 - 13:00, a szczególnie we wtorek  27 lutego.

 

Zobacz także