X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Adaś wyrusza do Chin

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2018 21:00
Tamtejsi mieszkańcy naprawdę długo potrafią witać nowy rok. Czasem trwa to nawet miesiąc. Czy jesteście ciekawi jak wygląda noworoczna zabawa w Chinach?
Audio
  • Wyprawy smoka z człowiekiem 16 lutego godz. 12:00
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

W Chinach nowy rok jest obchodzony dopiero teraz, czyli między 15 a 21 lutego 2018 r. Te dni są ustawowo wolne, a banki, urzędy, a nawet sklepy są zamknięte. Adaś jest bardzo ciekawy, jak wygląda zwyczaj witania nowego roku w Azji. Postanowił więc wybrać się tam z Wojtkiem, a przy okazji opowiedzieć o wszystkim swoim Słuchaczom.

Zapraszamy na "Bliskie i dalekie wyprawy smoka z człowiekiem” w każdy piątek, w godzinach 12:00 - 13:00, a szczególnie w piątek, 16 lutego.

Audycję prowadzi: Wojciech Słupiński.

Zobacz także