X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Mali Patrioci

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2016 21:00
Znają słowa "Roty", potrafią zaśpiewać cały Hymn Polski i wyrecytować wiele patriotycznych wierszy, a nie chodzą nawet do szkoły! Poznajcie dziś prawdziwych, Małych Patriotów.
Audio
Mali Patrioci
Foto: flickr/MarcelMMS

Minęło Narodowe Święto Niepodległości, czas wyrażania patriotycznych uczuć w stosunku do swojej ojczyzny. Ale czy to dzień, który przeżywają jedynie dorośli?

Jak dziecko może okazać swoje patriotyczne przywiązanie do narodu? Dziś w audycji pokażemy najmniejszych polskich patriotów, którzy w tym roku dowiedzieli się dużo na temat historii naszego kraju.


Zapraszamy na audycję „Niebieska szkatułka, czyli niedzielny magazyn poświęcony” w każdą niedzielę, w godzinach 9:00 - 10:00, a szczególnie w niedzielę, 13 listopada.

Prowadzi: Małgorzata Bartas - Witan.

 

Zobacz także