X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

O gołębim sercu i sercu na dłoni rozmowy z dziećmi

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2018 12:00
Jak to jest, że serce można mieć na dłoni, można je mieć złamane, może ono być gołębie, albo z kamienia? Można też z niego zdjąć kamień. A nawet chwycić kogoś za serce.
Audio
  • Posłuchaj rozmów z przedszkolakami i siostrami sercankami o sercu. (Niebieska szkatułka. Niedzielny program poświęcony/Polskie Radio Dzieciom).
(Zdj. ilustracyjne)
(Zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock

Dużo tych wszystkich sercowych dylematów. W audycji postanowiliśmy je rozwikłać razem z przedszkolakami, które wiedzą o sercu bardzo wiele. W końcu prowadzą je siostry Sercanki na warszawskim Gocławiu.

Serce sercu serce dało
Serce serce pokochało
Serce serce bardzo prosi
Niech je zawsze w sercu nosi.

To wydanie audycji prowadziła Marta Kawalec

"Niebieska szkatułka, czyli niedzielny magazyn poświęcony” w każdą niedzielę o 10.00.

jo

Zobacz także

Czytaj także

3. Urodziny Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2018 07:50
1 kwietnia 2018 roku Polskie Radio Dzieciom skończyło 3 lata. Z tej okazji antena przygotowała wyjątkowe atrakcje: specjalne audycje, zabawy z nagrodami, spotkania ze słuchaczami oraz urodzinowy koncert dla dzieci w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana w Warszawie. Świętowanie trwa przez cały tydzień, aż do 8 kwietnia. Na najmłodszych słuchaczy Polskiego Radia czeka mnóstwo zabawy, radości oraz uśmiechów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert urodzinowy Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2018 08:00
Muzyka, śpiew dzieci i specjalny tort urodzinowy, a także dźwięki zagrane na liściu i trawie, to tylko niektóre z atrakcji, które Polskie Radio Dzieciom przygotowało z okazji swoich trzecich urodzin.
rozwiń zwiń