!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Co w Zamku piszczy?

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2020 10:00
Chcielibyście otworzyć szkatułkę księżniczki, a może marzycie o tym, żeby znaleźć skarb królewicza? W "Kulturotece" zaglądamy do Zamku Królewskiego w Warszawie, w poszukiwaniu tajemnic i niespodzianek."Szkatułka księżniczki, skarb królewicza" to cykl warsztatów dla dzieci do 7 roku życia, a najbliższe spotkanie pod hasłem "Karnawał Zwierząt" odbędzie się już 18 stycznia.
Audio
  • Szkatułka księżniczki, skarb królewicza” - rozmowa o warsztatach dla dzieci w Zamku Królewskim w Warszawie (Kulturoteka/Polskie Radio Dzieciom)_12.01.2020.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

- Dużo pozłacanych ścian, meble i piękne posadzki, Zamek Królewski to coś wspaniałego. Stanowi naturalną scenografię do opowieści o dawnych, dawnych czasach - uważa Maria Reif, która w ramach Fundacji Art przygotowuje te warsztaty. A nie są to wyłącznie dziecięce spotkania, nawet rodzice będą mogli odegrać małe role aktorskie. 

W "Kulturotece" usłyszec można także krótką recenzję "Marony - psiej opowieści", wzruszającego filmu animowanego, docenionego przez widzów 6. Międzynarodowego Festiwalu "Kino Dzieci".
Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

Audycja "Kulturoteka"
Gość: Maria Reif, Zamek Królewski 
Data emisji: 12.01.2020
Godzina emisji: 17:00
Audycja "Kulturoteka" w każdą niedzielę w godz. 17.00 - 18.00.

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowaCotygodniowo stacja emituje pond 130 premierowych audycji publicystycznych, muzycznych, rozrywkowych i audycji o tematyce kulturalnej. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.


jo

Zobacz więcej na temat: literatura dziecięca dzieci
Zobacz także
Czytaj także

Spacer po Operze Wrocławskiej

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2019 08:00
Tradycje operowe we Wrocławiu sięgają pierwszej połowy XVII stulecia. Już wtedy miasto odwiedzały wędrowne zespoły, zapoznając publiczność z nowinkami teatralnymi i operowymi. W dzisiejszej "Kulturalnej Strefie" zajrzeliśmy do zakamarków wrocławskiej opery.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Lilana" - opowieść o pięknym miejscu w środku lasu 

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2020 15:00
Lilana - wioska, prawie jak każda inna, tyle, że w środku lasu pełnego magii i tajemnic. Natalia to mieszkająca tam dziewczynka. Z rodzicami, małym bratem, a nawet psem. Niby zwyczajni. Tylko, że mama maluje obraz za obrazem, a pies boi się walizek. 
rozwiń zwiń