X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Mali strażnicy dzikiego królestwa". Wyprawa 145. Rodzinne świętowanie

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2020 19:19
Podsumowaliśmy ekspedycję do Babiogórskiego Parku Narodowego. Ciesząc się sukcesem, śpiewaliśmy piosenkę, która z podkładem muzycznym przyniosła wiele radości w jesienne, deszczowe dni.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Krystian Tyrański

W rytmie piosenki przenieśliśmy się także do Drawieńskiego, Świętokrzyskiego, Gorczańskiego, Roztoczańskiego Parku Narodowego, by wysłuchać relacji Asi, Franka i Agusi, oraz do Ojcowskiego PN gdzie zawitali Emilia i Tymon. Niezapomniana przygoda trwa!

Posłuchaj
58:57 Dzieci_AAC 2020_10_24-17-00-41_MSK_.mp3 24.10.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Mali strażnicy dzikiego królestwa)

Audycję prowadził Krystian Tyrański.

Data emisji: 24.10.2020

Godzina emisji: 17:00

 "Mali strażnicy dzikiego królestwa" w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o godz. 17.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

"Mali strażnicy dzikiego królestwa". Wyprawa 143. Relacje z terenu

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2020 19:19
Wysłuchaliśmy relacji Oli z Trzebnicy, która odwiedziła Roztoczański PN. Ola jako reprezentantka zespołu ekspedycyjnego "Poszukiwacze Ukrytego Życia", opowiedziała także jak przebiegała rodzinna przygoda w Bieszczadzkim Parku Narodowym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Mali strażnicy dzikiego królestwa". Wyprawa 144. Odmrażanie łapo naklejek

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2020 19:19
Czas na odmrażanie łapo naklejek - czyli weryfikację zadania jakie miały do wykonania przez rodziny biorące udział w edukacyjnej przygodzie w Bieszczadzkim Parku Narodowym.
rozwiń zwiń