X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Mali strażnicy dzikiego królestwa". Wyprawa 148. Ambasadorzy królestwa rysia Pędzelka

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2020 19:19
Kontynuowaliśmy świętowanie drugiej rocznicy premiery przygód rysia Pędzelka na antenie Polskiego Radia Dzieciom. Wysłuchaliśmy opowieści dzieci z podkarpackich szkół, które walczą o zdobycie tytułu medialnego ambasadora dzikiego królestwa rysia Pędzelka.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Lesław Kostulski

Swoją twórczość zaprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Sanoku oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zahutyniu.

Niezapomniana przygoda trwa! Graf. Lesław Kostulski, emisja 28.11.2020

Posłuchaj
58:53 [DAB]Dzieciom(ARCH_2020) 28 listopad 2020 17_00_41_MSK_.mp3 28.11.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Mali strażnicy dzikiego królestwa)

Audycję prowadził Krystian Tyrański.

Data emisji: 28.11.2020

Godzina emisji: 17:00

 "Mali strażnicy dzikiego królestwa" w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o godz. 17.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

"Mali strażnicy dzikiego królestwa". Wyprawa 146. Raporty z rodzinnego kufra

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2020 19:19
Do dzikiej bazy dotarła relacja Ani i Macieja z Drawieńskiego PN, którzy trwają w Dzikiej Odysei. Wysłuchaliśmy też ich raportu z PN Gór Stołowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Mali strażnicy dzikiego królestwa". Wyprawa 147. Przyjaciele rysia Pędzelka

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2020 19:19
Świętując drugą rocznicę premiery przygód rysia Pędzelka na antenie Polskiego Radia Dzieciom, wysłuchaliśmy opowieści dzieci z podkarpackich szkół, które walczą o zdobycie tytułu medialnego ambasadora dzikiego królestwa rysia Pędzelka.
rozwiń zwiń