Polskie Radio Dzieciom

Jak uniknąć pecha?

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2021 11:15
Na jachcie mogą zdarzyć się najróżniejsze sytuacje, także takie, które nie są po naszej myśli. Pewnych zdarzeń nie sposób uniknąć, ale możemy po prostu być na nie przygotowani.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Kapitanka Kalinka

Posłuchaj

07:11 Dzieci_AAC 2021_08_04-10-44-42_KK.mp3 04.08.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Kapitanka Kalinka na morzu)

Audycja z cyklu Kapitanka Kalinka na morzu w każdą środę o 10.45 w Muzycznych podróżach Polskiego Radia Dzieciom.

Data emisji: 04.08.2021

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz więcej na temat: podróże dzieci
Zobacz także
Czytaj także

Szachy to wspaniała gra

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2021 11:15
Gra w szachy towarzyszy nam od kilkuset lat. Ostatnio szachy stały się bardzo popularne za sprawą kilku głośnych filmów. Dlaczego warto grać w szachy? Posłuchajcie!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Języki obce to przepustka do egzotycznego świata

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2021 11:15
Język angielski jest używany w różnych krajach i bardzo pomaga w podróżach, ale są rejony, w których jego znajomość nie jest powszechna, a co więcej, większość ludzi woli rozmawiać w swoim własnym języku. Dlatego warto nauczyć się nie tylko języków najbardziej znanych na świecie, jak angielski czy hiszpański, ale też znać podstawowe słowa i zwroty w języku kraju, który odwiedzamy.
rozwiń zwiń