Polskie Radio Dzieciom

Rozmowa z autorką książki "Mania i czarodziejska bania"

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2022 18:51
"W Czarodziejskiej Bani czas płynie zupełnie inaczej. Nie jesteśmy jak jakiś ludź, co to żyje w ciągłym biegu". Może nie tylko Mani, bohaterce książki "Mania i czarodziejska bania", uda się dziś przenieść do miejsca, w którym minuta trwa tyle, co ziemski dzień? 
Marianna Janczarska gościnią Kulturalnej strefy w Polskim Radiu Dzieciom.
Marianna Janczarska gościnią "Kulturalnej strefy" w Polskim Radiu Dzieciom.Foto: PR

Wszystkich marzących o tym by "zwolnić ", na spotkanie z Marianną Janczarską - autorką książki pełnej dziecięcego zachwytu i zdziwienia, zdecydowanie nie tylko dla najmłodszych, zaprosiła w niedzielę 4 grudnia Martyna Chuderska.


Posłuchaj
59:48 2022_12_04 21_00_12_RadioDzieciom_Kulturalna_Strefa.mp3 Kulturalna Strefa 4 grudnia godz. 21:00

 

---> SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM W ND. OD 21.00 <---

Czytaj dalej:
O dorobku artystycznym Niki Jaworowskiej-Duchlińskiej
"Kocia Szajka i fałszerze pierników". Rozmowa z autorką Agatą Romaniuk

"Kulturalna strefa" Polskim Radiu Dzieciom to audycja dla dorosłych, poświęcona wydarzeniom kulturalnym i szeroko pojmowanej kulturze, wywiady z artystami, pisarzami, muzykami.

*** 

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. 

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych i na bezpłatnej platformie podcasty.polskieradio.pl.  

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali!

Zobacz także