Polskie Radio Dzieciom

Aneta Figiel

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2021 23:59
W audycji "Starsi Panowie Dwaj" - czyli nowa płyta Anety Figiel. Artystka opowie w Plenerowym Studiu PRD o akcji "Ślij dobre słowo", genezie powstania płyty, dzieciach, których reakcja na twórczość Kabaretu Starszych Panów zachęciła artystkę do dalszych opracowań i  opinii 13 letniego syna na temat jej twórczości.
Aneta Figiel oraz Adam Dobrzyński
Aneta Figiel oraz Adam DobrzyńskiFoto: Polskie Radio

Ponadto w audycji mnóstwo premier na czele Morcheebą, St. Vincent, Deltą Goodrem czy Lisą Gerrard.

Posłuchaj
128:20 Dzieci_AAC 2021_05_24-22-59-54.mp3 24.05.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Data emisji: 24.05.2021

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także
Czytaj także

Dorota i Henryk Miśkiewicz oraz Kaśka Sochacka

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2021 23:59
Plenerowe studio a w nim Dorota i Henryk Miśkiewicz; o relacjach rodzic-dziecko, o muzycznych podróżach, o urodzinowym prezencie, jaki wymyśliła ojcu i zrealizowała córka, wspomnienie dwóch ważnych albumów każdego z nich plus wspólne dzieło - które całkiem niedawno ujrzało światło dzienne.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sławek Łosowski i Grzegorz Cebula

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2021 23:59
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom Sławek Łosowski opowie o zbliżającej się nowej płycie Kombi i zaskakującej współpracy. Odbędzie się także premiera nowego singla zespołu "Ale co z tego?".
rozwiń zwiń