X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Nowości muzyki country

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2021 23:55
Muzyczne podróże zawitają ponownie do Nashville. Dużo premier, dużo informacji, których próżno szukać w radiowym eterze! Taka muzyka tylko w Polskim Radiu Dzieciom.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Nowe produkcje od Steve'a Earle & The Dukes (album - hołd złożony synowi Steve'a), Rodneya Crowella, Midland (którzy doczekali się filmu dokumentalnego o swojej historii), cudownego dziecka z Nashville - Chrisa Younga czy czeskiego Bily Tesak (Biały Kieł).

Z polski cała śmietanka polskiej sceny country - Cezary Makiewicz - wznowienie płyty z 2021 roku, premierowy Mariusz Kalaga i nowa płyta lidera Babsztyla - Zbyszka Hoffmana zarejestrowana z przyjaciółmi.

Posłuchaj
119:17 [DAB]Dzieciom (PCM) 25 sierpień 2021 23_00_18_MPA_.mp3 25.08.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego)

Data emisji: 25.08.2021

Godz. emisji: 23.00

Premierowa audycja z cyklu Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego w każdą środę o godz. 23.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także

Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Podróż do Czech i Słowacji

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2021 23:55
W audycji nowości od południowych sąsiadów. Będzie świeżutka dawka pozytywnych dźwięków i propozycji na czeski czy słowacki hit lata. Pojawi się Volant, Vypsana Fixa, Nerez& Lucia czy Bretislav Cano.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Jorgusie i Yeyku czyli zapraszamy na Śląsk!

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2021 23:55
Plenerowe Studio Polskiego Radia Dzieciom tym razem ze Śląska - z Łazisk Górnych koło Mikołowa. To z nich pochodzi zespół kabaretowo-muzyczny "Jorgusie", tworzony od blisko 40 lat przez braci Jerzego i Marka Moskała. Obaj opowiedzą o swoich początkach, o licznych współpracach - będzie gwara śląska, będą też śląskie kawały ;) I będzie też zapowiedź współpracy, bo Jorgusie niebawem zaczną do "Muzycznych podróży" przygotowywać swoje (15- minutowe!) ślonskie godki!
rozwiń zwiń