X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Artur Dutkiewicz

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2021 23:55
Jazzman nazywany jest "ambasadorem jazzu", jest jednym z najczęściej koncertujących za granicą polskich muzyków jazzowych. Odwiedził około stu krajów na wszystkich kontynentach, występując w prestiżowych salach koncertowych.
Artur Dutkiewicz i Adam Dobrzyński
Artur Dutkiewicz i Adam DobrzyńskiFoto: Polskie Radio Dzieciom

Artur Dutkiewicz promuje wartości ludzkie jak harmonijne życie w różnorodności, życie bez stresu, w pokoju, czego przykładem był koncert na 30 fortepianów z udziałem pianistów z całego świata na Stadionie Olimpijskim w Berlinie podczas festiwalu kultur świata, gdzie zaaranżował specjalny utwór.

Jazzman kilkanaście dni temu wydał swój najnowszy album.

Posłuchaj
123:37 Dzieci_AAC 2021_09_22-23-00-08.mp3 22.09.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego)

Poza tym przedstawię dalszy ciąg najnowszej płyty supergrupy Walk Away, sięgnę do płyty gościa z ubiegłego tygodnia Ignacego Wiśniewskiego, która ukazała się najpierw na Słowacji, a teraz trafia na sklepowe półki w naszym kraju.

Data emisji: 22.09.2021

Godz. emisji: 23.00

Premierowa audycja z cyklu Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego w każdą środę o godz. 23.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także

Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Czechy i Słowacja

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2021 23:55
W audycji tej nowości z rynku muzycznego z Czech i Słowacji, ciekawostki, wspomnienie lata - i to niejednego - za sprawą wydanej u naszych południowych sąsiadów składanki "30 Let Spolu Nejvetsich Hitu"
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Wojtek Podlacki i Ignacy Wiśniewski

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2021 23:55
Plenerowe Studio gości na plaży w Sopocie. W pierwszej godzinie pojawił się w nim lider trójmiejskiej formacji Motyle, Wojtek Podlacki. Będzie o gotowaniu, o sposobach na przyrządzanie ryby - w tym przepis na zupę krem ze śledzi i jak potraktować Sielawę. Będzie też o morzu i muzycznych fascynacjach Wojtka.
rozwiń zwiń