Polskie Radio Dzieciom

Przyjaźń w podróży

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2019 10:00
Nasza żeglarska rodzina, która wciąż nawiązuje nowe relacje z nowymi załogami jachtów przybliżyła nam temat relacji międzyludzkich osób żyjących w ciągłej podróży.
Audio
  • Posłuchaj audycji o relacjach międzyludzkich żeglujących rodzin (Rodzina pod żaglami/Polskie Radio Dzieciom)_20.09.2019.
Rodzina pod żaglami_ramówka_PRD.jpg
Rodzina pod żaglami_ramówka_PRD.jpgFoto: Rodzina Jakuczaków

Jak podczas nieustających rejsów zawierać i utrzymywać znajomości i przyjaźnie? Jak Kalinka Kapitanka kontaktuje się z koleżankami z innych jachtów?  O tym w załączonej audycji.

Audycja: Rodzina pod żaglami
Prowadzi: kapitan Adam, kapitan Edyta oraz Kalinka
Data emisji: 20.09.2019
Godzina emisji: 17.15

--

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowa. To przestrzeń dla dzieci i dorosłych. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

W ramówce stacji znajdują się audycje edukacyjne, naukowe i rozrywkowe rozwijające wyobraźnię i budujące kreatywność dzieci oraz  pasmo wieczorne kierowane do osób dorosłych - kompendium wiedzy w zakresie wychowania, kultury i sztuki.

jo

Zobacz więcej na temat: podróże żeglarstwo
Zobacz także
Czytaj także

Codzienność żeglującej rodziny

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 10:00
W premierowej audycji przedstawiamy rodzinę Jakubczaków - rodziców, kapitana Adama i kapitan Edytę oraz Kalinkę, którzy opowiedzieli o swoim życiu na morzu, o tym jak wygląda codzienność osób żyjących na jachcie.
rozwiń zwiń