X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Przyjaźń w podróży

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2019 10:00
Nasza żeglarska rodzina, która wciąż nawiązuje nowe relacje z nowymi załogami jachtów przybliżyła nam temat relacji międzyludzkich osób żyjących w ciągłej podróży.
Audio
  • Posłuchaj audycji o relacjach międzyludzkich żeglujących rodzin (Rodzina pod żaglami/Polskie Radio Dzieciom)_20.09.2019.
Rodzina pod żaglami_ramówka_PRD.jpg
Rodzina pod żaglami_ramówka_PRD.jpgFoto: Rodzina Jakuczaków

Jak podczas nieustających rejsów zawierać i utrzymywać znajomości i przyjaźnie? Jak Kalinka Kapitanka kontaktuje się z koleżankami z innych jachtów?  O tym w załączonej audycji.

Audycja: Rodzina pod żaglami
Prowadzi: kapitan Adam, kapitan Edyta oraz Kalinka
Data emisji: 20.09.2019
Godzina emisji: 17.15

--

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowa. To przestrzeń dla dzieci i dorosłych. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

W ramówce stacji znajdują się audycje edukacyjne, naukowe i rozrywkowe rozwijające wyobraźnię i budujące kreatywność dzieci oraz  pasmo wieczorne kierowane do osób dorosłych - kompendium wiedzy w zakresie wychowania, kultury i sztuki.

jo

Zobacz więcej na temat: podróże żeglarstwo
Zobacz także

Czytaj także

Codzienność żeglującej rodziny

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 10:00
W premierowej audycji przedstawiamy rodzinę Jakubczaków - rodziców, kapitana Adama i kapitan Edytę oraz Kalinkę, którzy opowiedzieli o swoim życiu na morzu, o tym jak wygląda codzienność osób żyjących na jachcie.
rozwiń zwiń