X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Halina Kunicka

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2019 23:59
Gościem premierowej audycji "Stare, znane, zapomniane" była pani Halina Kunicka. "12 godzin z życia kobiety", reedycja po 35 latach od premiery płyty "Co się stało", Lucjan Kydryński, estradowe pierwsze kroki, samotność ale i szczęście - to tylko niektóre poruszane tematy w ciągu godzinnej niezwykle szczerej rozmowy.
Audio
Halina Kunicka z autorem audycji
Halina Kunicka z autorem audycjiFoto: Polskie Radio

W "Pół Pięknej Płyty" autor zaprezentował połówkę pierwszej płyty zespołu The Carpenters "Offering/ Ticket To Ride" z 1969 roku oraz numer jeden z listy przebojów sumującej sprzedaż płyt na Wyspach Brytyjskich, dokładnie 38 lat temu. Był to drugi w dyskografii Electric Light Orchestra concept album zatytułowany "Time". 

Audycję prowadzi Adam Dobrzyński.

Data emisji: 07.09.2019

Premierowa audycja w każdą sobotę o godz. 22.00.

Zobacz także