X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Stare, znane, zapomniane". Bajm oraz Rudziński i Komeda

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2021 23:59
Bajm i druga płyta długogrająca "Martwa woda"  z 1985 roku - historia, fakty i informacje z autobiografii Beaty Kozidrak.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: archiwum autora audycji

Do tego muzyka z Kroniki Filmowej autorstwa Bogusława Rudzińskiego  oraz muzyka Krzysztofa Komedy z zapomnianych obrazów "Mam tu swój dom" oraz "Ubranie prawie nowe"

Posłuchaj

124:08 [DAB]Dzieciom (PCM) 14 sierpień 2021 21_59_53_SZZ_.mp3 14.08.21 (Polskie Radio Dzieciom / Stare, znane, zapomniane)

Audycję przygotował i prowadził Adam Dobrzyński.

Data emisji: 14.08.2021

Godzina emisji: 22:00

Premierowa audycja z cyklu "Stare , znane, zapomniane" w każdą sobotę o godz. 22.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także

Czytaj także

"Stare, znane, zapomniane". Marianne Faithfull i Bonnie Tyler

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2021 23:59
Marianne Faithfull w bardzo nielubianym przez nią "Dangerous Acquaintances",  na którym wszystkie partie klawiszy przygotował sam Steve Winwood oraz drugi LP w dyskografii Bonnie Tyler "Natural Force" zawierający jeden z największych przebojów wszechczasów "It’s a Heartache"(6 milionów sprzedanych singli na całym świecie).
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Stare, znane, zapomniane". Alexander O'Neill i Sade

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2021 23:59
Biografia Alexandra O'Neilla i prezentacja w ramach Pół Pięknej Płyty pierwszych dwóch, niezwykle ważnych dla nurtu R&B i soul LP – "Alexander O'Neill" z 1985 roku i "Hearsay" z 1987 roku. W audycji posłuchamy też Sade.
rozwiń zwiń